Umělý stromek 3D – realistický, kvalitní, moderní

Dokonale realistický, kvalitní a moderní vánoční stromek, přesně takový je umělý stromek 3D. Umělé stromky 3D se vyznačují kvalitními 3D větvičkami, které nerozeznáte od živých větviček a jehličí z nich neopadává.

Proč jsou umělé stromky 3D tak realistické?

Umělé vánoční stromky 3D doslova nerozeznáte od živého stromu. Je to zejména díky moderní technologii výroby těchto umělých stromků. Umělé vánoční stromky 3D jsou vyráběny z kvalitních PE materiálů, jako odlitky živých větviček. Právě to zajišťuje jejich dokonalý a propracovaný vzhled. Samotný umělý stromeček 3D je vyroben kombinací PE a PVC větviček. Trojrozměrné větvičky jsou umístěny po obvodu celého stromku a vnitřek takového stromku je vyplněn klasickými PVC větvičkami, které zajišťují jeho hustotu. Pro ty nejnáročnější jsou však na trhu i FULL 3D umělé stromky, které jsou 100% tvořeny pouze kvalitním 3D jehličím.

Umělý stromek 3D a jeho kvalita

Kvalita umělého stromku 3D je oproti klasickým PVC stromkům opravdu vysoká. Je to zejména díky již zmiňované moderní technologii výroby těchto stromků. U trojrozměrných větviček se nemůže stát, že by umělé jehličí opadávalo. Je to proto, že větvičky jsou odlévány vcelku.

Umělý stromek 3D je opravdu moderní

Umělé stromky 3D patří mezi to nejmodernější, co na trhu naleznete. 3D stromky jsou na trhu v nejrůznějších provedeních a barevných odstínech. Ať už toužíte po moderní 3D borovici, smrku nebo jídličce, nebudete mít žádný problém. Umělý stromek 3D si rovněž můžete vybrat podle barvy. 3D stromky jsou dostupné ve všech odstínech zelené, ale rovněž iv jiných, netradičních barevných provedeních. Milovníci zasněžených Vánoc si mohou umělý stromek 3D pořídit dokonce iv bílé, zasněžené verzi.

Pokud chcete opravdu moderní Vánoce, vyměňte svůj starý klasický stromek za moderní umělý stromek 3D, který s vámi přežije desetiletí.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram