Mořská sůl: Účinný prostředek pro vyšší kvalitu vody

Mořská sůl najde široké využití v domácnosti i průmyslu. Bývá přidávána do bazénů pro zvýšení kvality vody a používá se také pro regeneraci a změkčování vody. Kromě toho si ji můžete přidat také do koupele pro řadu pozitivních účinků.

Sůl do bazénu

Sůl do bazénu může výrazně zlepšit kvalitu vody. Mořská sůl je zdrojem vysoce kvalitní soli pro solonizační jednotky, najde tak využití nejen v domácích bazénech. Sůl je čištěna při 220 °C, díky tomu je zbavena všech nežádoucích příměsí, které jsou ve vodě rozpuštěny a spolu se solí krystalizují. Bazénová sůl je vhodná pro přípravu slaného roztoku. Koncentrace se může lišit dle doporučení výrobce solonizační jednotky, většinou se však jedná o 0,5 %. Koncentrace soli v mořské vodě dosahuje 3–4 %, slanost vody v bazénu tedy téměř nezaznamenáte.

Tabletová sůl

Tabletová sůl je zpracována do praktické formy. Hutnost a čistota solných polštářkových tablet odpovídá požadavkům pro přístroje pro změkčování vody. Umožňuje tak bezporuchová chod těchto přístrojů. Tabletová sůl je využívána v úpravnách vody a vodárenských zařízeních. Hodí se pro myčky, vodárny a bazény. Jde o vysoce kvalitní sůl ve formě tablet, které můžete sehnat v různě velkém balení.

Mořská sůl

Mořská sůl je skvělým doplňkem do koupele. Oblíbenou volbou je sůl z Mrtvého moře. Mrtvé moře totiž obsahuje 32–34 % soli, což je výrazně více než u ostatních moří a oceánů. Sůl z Mrtvého moře do koupele nabízí spoustu pozitivních účinků. Obsahuje 21 přírodních minerálů. Využívána bývá pro celotělové koupele, kdy ve vaně stačí rozpustit 200–500 gramů soli. Odstraňuje z pokožky nečistoty a pomáhá řešit problémy jako je akné, lupénka, ekzém, různé bolesti a řadu dalších.

Mořská sůl má široké využití a její účinky jsou jednoduše skvělé. Jde o snadný způsob, jak udržet vysokou kvalitu vody.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram